Twitter Müzik Uygulaması Yayında!

Uzun zamandır dedikodusu yapılan, Twitter Müzik Uygulaması aktif sayfası ile yayında fakat bu uygulama henüz kullanılmıyor.

Sosyal medya ve haber sitelerinde Twitter Müzik Uygulamasının geleceği yazıyordu. Sosyal medya için yapılan haberlerin bir çoğu asıllı çıkmadığından kullanıcılar inanmadı fakat şuan için çıkmış olan bu uygulama gerçekten herkesi şaşırttı. En aktif sosyal medya sitelerinden olan Twitter bu uygulamayla kullanıcılarına istediklerini verecek gibi görünüyor. Ancak henüz uygulamanın arayüzünü göremediğimiz için bir şey söylememiz pek mümkün değil.Twitter müzik

Twitter Müzik Uygulaması sayfasında music.twitter.com adresinden ulaşılabiliyor. Çok beklenen bu uygulama #music etiketi ile logo da yerini almış durumda, uygulama sayfasının altında ise yakında diğer bir yazı ve giriş butonu bulunuyor. Giriş butonunu kullanan kişiler diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamada da izin verme paneli ile karşılaşıyor. Tabiki izin verdikten sonra aktif durumda olmadığından anasayfaya yönlendiriliyorsunuz.

Henüz giriş ekranının yeni çıktığı bu uygulamanın 1 hafta içinde tam kullanıma hazır hale geleceği biliniyor. Tüm twitter takipçilerine ve kullanıcılarına hayırlı olması dileğiyle..

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.