Twitter’da Nasıl Şarkı Paylaşılır?

Twitter sitesinde şarkı paylaşmak istiyorsanız sizlere yardımcı olabilecek nitelikte bilgiler verdiğimiz bu makalemizi okuyabilirsiniz.

Twitter sitesinde istatistiklere göre paylaşımlarda en çok kullanılan medya öğeleri video ve fotoğraf olarak biliniyor. Eğer Twitter kullanıyorsanız bir başka arkadaşınızın profil sayfasında mutlaka paylaşılmış video görebilmektesiniz. Eğer Twitter’da şarkı paylaşmak istiyorsanız sizlerde video olarak paylaşım yapmalısınız. Çünkü Twitter sosyal ağında henüz doğrudan şarkı paylaşımı yapabilmeniz için bir özellik bulunmuyor. Twitter’da Youtube videolarını paylaşabiliyorsunuz zaten Youtube sitesinde de tüm şarkılar kaliteli şekilde yer alıyor.

Nasıl Şarkı Paylaşılır?

Öncelikle Youtube.com adresine girmeli ve paylaşmak istediğiniz şarkıyı aratıp, açmanız gerekiyor. Şarkıyı açtıktan sonra izlenme sayısının alt kısmında Paylaş isimli butona basmalısınız. Burada Video’yu paylaşabileceğiniz sosyal paylaşım sitelerinin logoları yer alıyor. Twitter logosuna basarak istediğiniz video’yu paylaşabilirsiniz. Paylaşım esnasında bir link olarak görünse bile paylaştığınızda profilinizde video player olarak yerini alacaktır.

Twitter'da Nasıl Şarkı Paylaşılır?

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
  • GÖKHAN KARA

    ne önemi varki. bu arada sitenize bot yazabilirmiyiz ?

    • Sosyomoz

      Takdir edilmeyip, taklit ediliyoruz bu nasıl bir yorum sayın ziyaretçi 🙂