WhatsApp Plus : Şimdi değişiklik zamanı!

Herkes tarafından kullanılan mesajlaşmayı ciddi anlamda ücretsizleştiren, en popüler uygulamalar içinde ilk sıralarda yer alan WhatsApp, şimdide sıradan görünüşünden şikayet eden kişiler için WhatsApp Plus versiyonu ile yayında!

Uygulama geliştiricileri Resmi WhatsApp Uygulamasını modifiyeli bir hale getirmiş ve daha kullanışlı kılmış. Sohbet balonları, menülerin arka planları, metin renkleri kişiselleştirebiliyor.

Eğer kendinize göre bir renk üretmekle zaman kaybetmek istemiyorsanız, tema mağazasından istediğiniz temayı seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

WhatsApp plus normal versiyondan farklı olarak sadece tasarım özelliğini kapsamıyor. Aynı zamanda daha büyük boyutta dosya paylaşımlarında bulunabiliyorsunuz. Full ekrana yansıtma özelliği sayesinde göndermiş olduğunuz resimleri tam ekran olarak gösteriyor. Bu sayede paylaşımlarınız artık isteneni verebiliyor.

Uygulamanın internet üzerinde resmi olmayan bir yardımcı dosyası var bunla güncelleyebiliyorsunuz fakat bizler Resmi uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Tabiki WhatsApp plus yüklemeden önce eski WhatsApp uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.