Windows 8 Başlat Menüsü Nasıl Eklenir?

Windows 8 kullanıcılarının merak ettiği Windows 8 Başlat Menüsü Nasıl Eklenir? sorusunu sizler için yanıtladık.

Windows 8 elbetteki büyük farklara sahip, gelişmiş bir işletim sistemi fakat eski Windows sürümlerinden geçiş yapan kişilerin alışmakta zorluk çektiği özellikleri de bulunmuyor değil. Sistem olarak bir çok özelliği aynı kalsa bile bir çok kullanıcı bundan önceki Windows işletim sistemlerinde bulunan Başlat Menüsü eksikliğini Windows 8’de fazlasıyla hissediyor. Bilgisayarımız açıkken bir çok bölüme hızla ulaşmamızı sağlayan Başlat Menüsüne Windows 8 işletim sisteminde doğrudan ulaşamıyoruz.

Başlat Menüsünü Nasıl Ekleyebiliriz?

Windows 8’e başlat menüsü eklemek için bilgisayarınıza küçük çaplı bir program kurmanız yeterli oluyor. Bu program eski Windows sürümlerinde olduğu gibi hoş görünüme sahip olan ve alışık olduğunuz başlat menüsünü başarılı bir şekilde yerleştiriyor ve eksiğinizi ortadan kaldırıyor.

Türkçe dil desteği bulunan bu programda başlat menüsü ile ilgili bir çok ayarı kendiniz gerçekleştirebiliyor hatta çok daha fazlasını başarabiliyorsunuz. Ekleyeceğiniz başlat menüsü için özel temalar uygulayabiliyor, görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

[button color=”green” link=”http://download.iobit.com/startmenu-setup.exe” target=”http://download.iobit.com/startmenu-setup.exe”]BAŞLAT MENÜSÜ EKLEME PROGRAMINI İNDİR[/button]

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.