Yandex Mail’e İmza Nasıl Eklenir?

Yandex Mail adresinizde gönderdiğiniz maillerin alt kısmında imza eklemek istiyorsanız bu makalemizden öğrenebilirsiniz.

Bildiğimiz gibi mail kullanım her geçen gün yaygınlaşıyor. Özellikle iş hayatında maili çok sık kullanıyoruz ve bu nedenle de mailimizde bazı detaylar önem arz ediyor. Bu detaylar arasından en önmelisi bizlere göre mail altındaki imzalar. İmzalar sizi, yaptığınız işi ve sizinle mailden başka nasıl iletişim kurabileceklerini anlatacağınız kısa bir bölüm.

Kullanıcılar bir çok mail adresine imza eklemeyi unutsa bile ülkemizde kullanımı yaygınlaşan Yandex Mail’e nasıl imza eklenir? sorunusun yanıtını verdik.

Nasıl Eklenir?

Öncelikle mail.yandex.com adresine girerek, kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.

1. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki dişli çark ikonuna basın ve oradan Kişisel bilgiler, imza, resim yazısına tıklayın.

Yandex Mail'e İmza Nasıl Eklenir? - 1

2. Buradan alt kısımdaki kutucuğa imzanızı yazın ve daha sonra aşağıdaki İmza Ekle butonuna basın.

Yandex Mail'e İmza Nasıl Eklenir? - 2

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.