Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

Yasaklı sitelere giriş yapmak için program ya da dns ayarı gerçekleştirmek istemiyorsanız tarayıcı eklentisini kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda her geçen gün bir çok sitenin yasaklandığını görebiliyoruz. Bunların büyük bir bölümü ise bizim için hiç bir şekilde sorun teşkil etmeyen web sitelerinden oluşuyor. Elbetteki bu sorun için bir çözüm geliştirilmiş durumda. İlk zamanlarda DNS adreslerini değiştirerek yasaklı sitelere giriş yapıldığı gibi son zamanlarda Hotspot Shield ve benzeri programlarda sıkça kullanılıyor. Ancak bu tür VPN programları hiç bir ücret ödemediğinizde genellikle reklamlar ile dolu oluyor. Aynı zamanda bu tür programlarda kimi zaman internet hızında bir düşüklük olduğuna da şahit olabiliyoruz

Hiç bir programa ya da DNS adresi değişikliğine gerek kalmadan eklenti sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Sadece Google Chrome tarayıcısında kullanılan bu eklenti ile yasaklı sitelere hiç bir sorun yaşamadan ya da reklamlarla karşılaşmadan giriş yapabilirsiniz. ZenMate Chrome eklentisinde bulunduğunuz lokasyonu değiştirebilir ya da istediğiniz zaman pasif konuma getirebilirsiniz. ZenMate Chrome eklentisinde lokasyon değiştirme ve pasif konuma getirme hakkında alt kısımdaki resimden bilgi sahibi olabilirsiniz. Eklentiyi indirebilmek için ise en alttaki butona tıklamanız yeterlidir.

Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

[button color=”blue” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-for-google-chrome/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl=tr” target=””]ZenMate Eklentisi İndir[/button]

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
  • ayşe seden

    Merhaba, Ben Zen Mate i indirdim fakat sonra pasif hale geçirdim tekrar nasıl aktifleştirebilirim?

    • Sosyomoz

      Merhaba, tarayıcınızın sağ üst kısmında bulunan ZenMate logosuna basarak aktif konumuna getirebilirsiniz.