Yeni Bir Tablet : Artes D1003

Teknolojide ince işçiliğe ve netliğe önem verenlerdenseniz seçiminiz Artes D1003 Tablet…

Görüntü kalitesinin çok iyi olduğunu söyleyebildiğimiz bu ürünle bir çok işinizi yapmak sizin için çok kolay hale gelecek. Tıpkı bir diz üstü bilgisayarda olduğu gibi bir çok işinizi Artes D1003 tablet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Sosyal meyda paylaşımlarını, sohbet gibi vakit harcayacağınız şeyleri bir tablette bünyesinde bulunduruyor.

Fotoğraf çekebilmeniz için de çok iyi bir tablet olduğunu düşünmekteyiz, 5 Megapiksel arka, 2 Megapiksel ön kamerası sayesinde kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz.   Aynı zamanda HDMI girişi sayesinde ister bilgisayarınıza, istersenizde HD kalitesinde bulunan yeni nesil televizyonunuza bağlayabilirsiniz.

Ne kadar Hızlı?

Şuan için herhangi bir video incelemesi bulunmuyor fakat ürünün teknik özelliklerine baktığımızda çift çekirdek işlemci bulunduğunu görebiliriz. Böyle şık tasarımlı her kullanıcıya hitap eden bir tabletin aynı zamanda hızlı olacağını da umuyoruz.

16 GB Dahili hafızası sayesinde film, fotoğraf ya da belge saklama gibi işlemlerinizi de bu tablet üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Andorid işletim sistemine sahip Artes D1003 ince yapısı sayesinde her yerde kolayca taşınabilir, kullanılası bir tablet gerçekten.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.