Yeni Need For Speed Underground Geliyor!

Modifiye araç tasarlama ve bununla yarışma imkanını ilk sunan oyunlarda Need For Speed Underground oyununu eminiz ki hatırlıyorsunuzdur. Bu harika oyun galiba yeniden geliyor!

Need For Speed Underground oyununun tüm serisi büyük bir heyecanla bir çok kullanıcı tarafından oynanmıştı. Oldukça eğlenceli olan bu oyun için çıkan paketlerle oyun daha oynanası bir hal almıştı. Herkes istediği gibi arabasını modifiye edebiliyor ve piste çıkıp rakiplerine karşı hükmedebiliyordu.NFS

Need For Speed serisinde en son çıkan oyunu Most Wanted olmuştu. Grafikleri ve oynanış yönünden oldukça keyifli bir oyun olsa da tüm versiyonlarda olan özellik büyük ölçüde ortadan kalkmıştı. Need For Speed Most Wanted daha çok oyuncularına hızlı arabalarla yarışma imkanı sağlıyordu. Bunun dışında oyuncuları kendi arabalarını istediği gibi tasarlaması pek mümkün değildi.

Bu şekilde takipçilerini ve oyuncularını ciddi anlamda kaybeden Need For Speed serisi haliyle devam etmedi. Elbette ki hala Need For Speed oyuncularını her yerde görebiliyoruz. Fakat istatistiklere göre düşüşler yüzünden oyun sona erdi.

Ne zaman geliyor?

NFS ‘nin yeni oyunu hakkında aslında ortada resmi bir açıklama yok ancak bir çok haber ve sosyal medya sitesinde çıkan dedikodular gerçekten merak uyandırıyor. Henüz çıkış tarihi belli olmayan bu oyunun tekrar geleceği ve eski kitlesini yeniden, fazlasıyla kazanması bekleniyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.