Yeni nesil iPhone

2013 Apple etkinliğinde yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı duyuruldu. iPhone severleri yeni sürprizler bekliyor gibi görünüyor!

iPhone 5 çıkmış olduktan sonra pek sevildiğini söylemek mümkün değil. Bir çok kişi iPhone 4 ve 4s çıkarken çok daha büyük bir heyecan içinde kalmıştı. iPhone 5 çıktıktan sonra farklı bir yapıdan başka hiç bir ekstra özellik bulunmadığını gören iPhone severler bu yenilikten pek memnun kalmamıştı.

Şimdi ise yeni nesil iphone konusu merak uyandırmış durumda gibi görünüyor. Yeni nesil iphone’a ait bir çok iç bileşenin görüntüsü internet alemine sızmış durumda. Bunun dışında yeni iPhone’a ait bir kaç dış çekim görüntüde bulunuyor.

Yeni gelecek olan iPhone’da anlayabileceğimiz ve ana fotoğraftan gördüğümüz üzere sol kısımda bulunan ve ses kontrolünü sağlayan tuşlarda renkler görülebiliyor. Bu da renkli iPhone’ların ortaya çıkabileceğinin bir göstergesi mi? Henüz resmi bir bilgi olmasa bile tüm iPhone severler gibi bizlerde ümitle yenilikleri bekliyoruz.

 

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.